Типові помилки при ремонті квартири


Октябрь 22, 2019 – 07:01
Испытание проводится в самой

Не зважати на планування

В ідеалі планування потрібно вибирати перед покупкою квартири, адже деякі недоліки не виправить навіть досвідчений дизайнер. Наприклад, можна зіткнутися з нерівномірним розподілом розмірів кімнат або зрозуміти, що в асиметричну кімнату важко підібрати меблі.

Вы можете купить авиабилеты онлайн прям сейчас.

Але якщо квартира вже куплена, потрібно обов'язково враховувати планування. Якщо в кімнаті майже немає прямих кутів, то велику меблі вийде поставити тільки в однієї стіни. Це обмежує варіанти планувальних рішень.

Робити ремонт непослідовно

Порушення послідовності в ремонтних роботах нерідко веде до переплати за матеріали і додаткову роботу. Ремонт рекомендують починати з дальньої частини квартири і поступово рухатися до входу.

Є й певна послідовність в обробці різних частин приміщення: стеля - стіни - підлога. Виняток роблять, коли необхідна стяжка підлоги для вирівнювання - її проводять першої.

Чи не визначити розташування розеток і вимикачів

При плануванні потрібно продумати, де будуть знаходитися всі освітлювальні прилади і техніка. Завдяки цьому її буде зручно включати і вимикати. В іншому випадку виникає ймовірність обрости удлинителями і включати світло наосліп, намацуючи вимикач на стіні.

Розетки і вимикачі повинні розташовуватися так, щоб до них могли дотягнутися всі члени сім'ї. Наприклад, в дитячій кімнаті вимикач загального освітлення зазвичай встановлюють на відстані 75-90 сантиметрів від підлоги.

Поєднувати ванну і туалет

Зазвичай ванна кімната і туалет в квартирах настільки малі, що зайшовши в приміщення, можна впертися лобом у двері. Тому і виникає думка про об'єднання санвузла. При цьому з'являється додатковий простір, яке можна відвести під душову кабіну або пральну машину.

Але такий варіант зручний, коли в квартирі живуть 1-2 людини. Якщо у вас велика сім'я, то санвузол буде постійно зайнятий.

Чи не зробити витяжку в ванній

У ванній кімнаті підвищена вологість. Пар конденсується на стелі і стінах, що часом призводить до появи цвілі і грибка. Щоб уникнути цих неприємних процесів, потрібно передбачити витяжку. Крім вологості, вона впорається з неприємними запахами.

Іноді витяжку монтують так, щоб вона включалася автоматично, коли в ванну хтось заходить. Це не завжди зручно. Кнопку включення примусової вентиляції краще встановити всередині ванною. В цьому випадку входить сам визначить, коли включати витяжку.

Чи не продумати колірне рішення

Якщо ви хочете монохромний інтер'єр, наприклад, білий, важливо використовувати кілька відтінків. Інакше він буде нагадувати про лікарняному стерильності. Оптимально, якщо відтінків буде не більше трьох.

Вибираючи колір, важливо пам'ятати про те, як він впливає на людину. У спальні яскравих, насичених відтінків може бути складно розслабитися. А для робочого кабінету вони, навпаки, підійдуть.

Враховуйте розташування квартири відносно сторін світу. У північній кімнаті буде ще темніше, якщо використовувати приглушені, глибокі відтінки.

бути неуважним

Під час ремонту фотографуйте процес, особливо коли мова йде про монтаж і демонтаж труб і проводів. Це допоможе в подальшому не пробити вже прокладений дріт і не врізатися в приховану трубу, про наявність якої ви забули.

Чи не запланувати системи зберігання

Причиною безладу в квартирі часто стає нестача місць для зберігання. Одного шафи явно недостатньо. При плануванні ремонту можна розглянути варіант вбиральні, передбачити вбудовується шафа, який виконають на замовлення з урахуванням розмірів кімнати.

Відкриті полки варто робити тільки в тому випадку, якщо впевнені, що будете дотримуватися на них чистоту. Не захоплюйтеся аксесуарами, їх велика кількість може створити відчуття захаращеності. Для колекції статуеток, чашок, іграшок заплануйте окремий шафа-вітрину або засклений стелаж.

Похожие публикации