Вибираємо дизельний генератор для дачі


Февраль 17, 2021 – 10:13

Дизельні генератори для дачі вибирають в тих випадках, коли потрібно забезпечити обігрів приміщення при відсутності електропостачання або інших альтернативних джерел тепла. Про те, який краще підійде, на що варто звернути увагу при покупці такої техніки, варто дізнатися докладніше ще до відвідування магазину. Адже у продажу сьогодні є побутові моделі на дизелі 5, 8 кВт і інший потужності з низькою витратою палива, а також варіанти, які підходять для короткострокового або постійного використання.

Выбрать дизель генератор вы можете на сайте на любой вкус.

Особливості

Дизельний генератор для дачі являє собою компактне джерело енергії, який одержує її при згорянні рідкого палива . Його установка в заміському будинку дозволяє з легкістю пережити періоди відключення електрики. Конструкція агрегату складається з опорного елемента - рами, двигуна, що працює на дизелі, альтернатора, необхідного для перетворення енергії.

Які не залежать від наявності електропостачання агрегати відрізняються простотою у використанні, надійні, дозволяють забезпечувати подачу електроенергії по тимчасовій або постійній схемі.

Вибір ДТ в якості палива набагато більш раціональний, ніж використання бензину. Воно коштує дешевше, забезпечує можливості для роботи в різних режимах, не вимагає складного обслуговування. Побутові моделі зазвичай мають потужність від 5 до 15 кВт, відрізняються малою вагою і компактними розмірами. Вони виробляють струм з напругою 210-230 В, достатній для стабільної роботи більшості електроприладів.

Види

Всі дизельні генератори діляться на побутові і промислові. Перші виробляють однофазний струм, можуть забезпечувати довгу і стабільну роботу без перерв. Промислові моделі набагато більш потужні, забезпечують подачу напруги в 380 В. Вони по-справжньому потужні, підходять для постійної подачі електроенергії в приватні будинки.

Процес їх роботи максимально автоматизовано, обладнання працює досить тихо за рахунок вбудованих систем шумозаглушення.

Більшість трифазних дизельних генераторів має потужність від 5 кВт. Якщо енергоспоживання високе, можна підібрати варіанти від 8 кВт, з якими можна працювати в майстерні, з використанням потужних верстатів. Всі дизельні генератори можна назвати технікою з низькою витратою палива - вони витрачають в 1,5-2 рази менше, ніж бензинові аналоги, близько 200 мл на 1 кВт.

Компактні малопотужні моделі виділені в окрему категорію . АМУ - автономні генераторні установки. Вони мають потужність не більше 5 кВт, повітряний тип охолодження двигуна. Такі моделі оснащуються моторами з частотою від 1500 до 3000 об / хв. Варіанти з найменшими показниками підходять для постійної і тривалої експлуатації. Високооборотні дизелі на 3000 об. / хв розраховані на періодичне використання.

Крім того, обладнання поділяють на 2 категорії, відповідно до типу двигуна.

Асинхронне . Має на увазі більш швидке обертання ротора щодо статора, при цьому воно спрямоване в ту ж сторону. Така конструкція двигуна має на увазі менший обсяг витоків напруги, вимагає наявності конденсатора. В умовах екстремальних перевантажень така техніка менш надійна.

Синхронне . Обертання ротора і статора в таких дизельних двигунах відбувається з однаковою частотою. Генератори синхронного типу більш стабільні в роботі, забезпечують збереження оптимальних параметрів вихідної напруги. До них можна підключати потужні верстати, зварювальні інвертори. Синхронні моделі краще переносять перевантаження, підходять для постійної експлуатації.

Похожие публикации