Що таке і для чого потрібна вентиляція


Октябрь 17, 2019 – 07:12

На це просте питання є дуже проста відповідь - це провітрювання, тобто якийсь процес заміни відпрацьованого повітря на чисте і свіже.

Купить жд билеты онлайн по выгодной цене вы можете зайдя на сайт произд юа.

Вентиляція буває природною і примусовою.

У першому випадку повітря, за рахунок різниці тиску зовні і всередині будівлі, сам якось там рухається через «дірку в даху». Чим більший тиск, тим швидше нагріте повітря в приміщенні замінюється холодним і брудним повітрям з вулиці.

У другому випадку свіжий зовнішнє повітря примусово вкидається в приміщення, одночасно з цим відпрацьований внутрішнє повітря примусово витягується назовні. Цей процес забезпечує спеціальна вентиляційна установка, яка є частиною змонтованої для цього системи.

Як бачите, все дуже просто!

призначення вентиляції

Людина в приміщенні проводить до 70% свого часу, тобто близько 3/4 всього свого життя. Дуже важливо, щоб повітря, яким він дихає, був чистим і свіжим, не містив шкідливих бактерій і частинок пилу .

Чим ми дихаємо в приміщенні, який там повітря? Повітря в стандартному російському приватному будинку або квартирі традиційно вологий і брудний, зовсім не придатний для вашої довгої, комфортного і здорового життя. Причиною цього є потужні випаровування на кухні та у ванній кімнаті, шкідливі виділення від матеріалів і обробки в приміщеннях, що виділяється людиною вуглекислий газ і небезпечні продукти спалювання природного газу. Плюс до цього, таке середовище - ідеальне місце для розмноження смертельно-небезпечних грибів, освіти цвілі і появи пилу.

Постійно перебуваючи в такому приміщенні, ми не помічаємо небезпеки і звикаємо до такого повітрю, він стає практично «домашнім». Згадайте, як часто хворієте ви і ваші близькі рідні люди? Для нас стали звичними «лікарняні», таблетки, лікарі, народні засоби і передачі про здоров'я, чим далі - тим більше. Причини хвороб постійно знаходяться, ми в цьому не сумніваємося, тільки ось звідки вони беруться, ці причини, ніхто і ніколи не замислювався.

Відповідь як завжди простий - ви дихаєте страшним повітрям, все 3/4 свого життя, тим самим ви самі скорочуєте її термін. Так ось, для того, щоб ви і ваші близькі були здорові, гарні і ніколи не хворіли і потрібна вентиляція.

Чому не можна провітрювати, відкривши вікно?

Дійсно, для того щоб провітрити приміщення, ви традиційно відкриваєте вікна. Іноді ще, для швидкості процесу, і вхідні двері. Приміщення продуло, прийшов свіже повітря - просто краса!

Вам цей процес нічого не нагадує? Нам дуже навіть нагадує - стародавня людина і кам'яний вік, ось що це таке! Тоді всі жили в печерах, готували в них на багатті, цим же багаттям і грілися. Натопили-провітрили, приготували-провітрили, знову натопили - знову провітрили і так кожен день, до нескінченності, 3/4 свого життя. Підняли шкуру на вході в печеру, вона була і вікном і дверима одночасно, впустили повітря і всього-то делов.

Жили давні люди по 20-30 років. Навіть не жили, а виживали. Виживали як могли. Метою життя було добути їжу і запасти дрова. Люди рано старіли і рано вмирали. Причиною такого малого терміну життя були бруд, холод і вогкість. Все тепло, яке з таким трудом збиралося в печері, йшло кожного разу, як тільки відкривали шкуру на вході. У той же момент всередину знову потрапляв холодний брудне повітря. При цьому вологість і гар просто не встигали віддалятися з приміщення - для цього не вистачало часу.

З вашими будинками і квартирами відбувається те ж саме, адже вони по суті - ті ж печери, тільки в сучасному виконанні. Ви працюєте, здобуваєте їжу і обігріваєте своє житло. Для того щоб провітрити приміщення, ви так само, як і в кам'яному столітті, відкриваєте шкуру. Вибачте, вікно. Ще у вас є дірка в стіні на кухні, обов'язково з сіточкою, що робить ця дірка і як вона працює не знає ніхто - ні ви, ні будівельники. Але чомусь всі впевнені, що дірка - це правильно і цього досить для якоїсь там вентиляції. Але це не так, в цьому і криється фатальна помилка!

Як тільки ви відкриваєте вікно, ви впускаєте повітря з вулиці, а з ним пил, бруд, вологу і холод. Те тепло, яке повинно зберігатися і за яке ви платите чималі гроші, то тепло, заради якого ви і будували ваш теплий будинок, випаровується. Волога, яка повинна віддалятися з приміщень, не видаляється. Шкідливі випари від корпусних меблів і оздоблювальних матеріалів - виводяться. Гниль, пліснява та грибок - залишаються на місці. Нічого нікуди не дівається, вся грязь залишається в будинку!

Вам не потрібні втрати дорогоцінного тепла. Вам не потрібна пил на підвіконнях, підлозі і меблів. Вам не потрібні смертельно небезпечні цвіль і грибок. Вам потрібен лише чисте і свіже повітря. Більше нічого. Вам лише потрібно, щоб правильний чистий комфортний повітря якось потрапив у приміщення в потрібній кількості. І для цього зовсім не потрібно відкривати вікна.

Який же тоді вихід?

Вихід дуже простий - вам потрібна нормальна вентиляція! Не просто дірка на кухні і труба в даху - адже це печера і всього 30 років життя.

Нормальна вентиляція - це та вентиляція, яка прибере рівно стільки пилу, вологи і тепла, скільки потрібно. І нічого зайвого.

Нормальна вентиляція - це та вентиляція, яка дасть стільки чистого і свіжого повітря, скільки потрібно. Без відкривання вікон.

Нормальна вентиляція - це та вентиляція, яка додасть вам додаткові 20 років щасливого, комфортного і здорового життя.

Все що вам потрібно - це встановити сучасну систему вентиляції з рекуперацією від компанії VENTYS (Вентіс), яка забезпечить ваш будинок чистим і свіжим повітрям, продовжить термін його служби, подарує вам здоровий сон і гладку шкіру, скоротить втрати тепла, а з ними і ваші витрати на опалення будинку.

Довірте своє здоров'я професіоналам і живіть довше!

Цікаві факти:

- Вперше теорію природного руху повітря в каналах і трубах створив М. В. Ломоносов, з початку цих досліджень починається ера вентиляції в усьому світі.

- Перші системи вентиляції були застосовані на кораблях для висушування приміщень.

- Перші прототипи сучасних вентиляційних установок випустила шведська компанія Каналфлект, саме вона в 1972 році застосувала електричні двигуни із змінною частотою обертів.

Похожие публикации