ЯКІ ВІКНА ПОСТАВИТИ В КВАРТИРУ?


Ноябрь 7, 2020 – 14:24

Вирішили замінити склопакети? Тоді вам буде цікаво дізнатися, які вікна оптимально вибрати в квартиру. Якщо зараз у вас стоять дерев'яні конструкції, то ви точно стикалися з цими проблемами:

Сайт знакомств single ukrainian ladies ждет вас.

Погана тепло- і звукоізоляція. Вікна з дерева не захищають від морозів і шуму. Взимку перебувати в такому приміщенні дуже некомфортно. А звуки з вулиці можуть заважати круглий рік;

Складність догляду. Пил і забруднення намертво в'їдаються в деревні волокна, тому чистка рами забирає багато часу і сил;

Проблеми з відкриванням. У дощову погоду дерево вбирає в себе вологу, тому злегка розширюється. В результаті вікна важче відкривати.

Що ж вибрати

Ось чому очевидну відповідь на питання які вікна краще вибрати в квартиру - це ПВХ. Сучасні пластикові вікна оснащені повітряними камерами, завдяки чому не пропускають холод і шум. Завдяки цьому ви дізнаєтеся, що таке комфортний сон, адже вас перестануть долати крики, звуки машин і потоки прохолодного вітру з вулиці.

Ще одна особливість - наявність ущільнювачів, які забезпечують герметичність конструкції. При покупці звертайте увагу на матеріал, з якого вони зроблені. Гумові стираються швидше, а силіконові або каучукові прослужать дольше.На пластикові вікна ставлять фурнітуру, яка розбовтується навіть при постійній експлуатації. Відкривати і закривати вікна легко і зручно.

Головний плюс - простота догляду. Дерев'яні вікна доводилося заклеювати взимку і відмивати від клею навесні, а після - ще й перефарбовувати, оскільки фарба після такого очищення не завжди залишалася цілою. ПВХ-конструкції такого пекельного праці не вимагають. Досить просто протирати їх вологою ганчіркою або використовувати спеціальні засоби для чищення, які можна купити в звичайному господарському магазині.

Пластикові вікна універсальні, оскільки білий колір оптимально вписується в будь-який інтер'єр. Але це не межа можливостей. Сьогодні доступниламінація або фарбування віконного профілю, тому ви можете підібрати абсолютно будь-який відтінок рами і всередині, і зовні. Це дозволяє реалізовувати будь-які дизайнерські рішення.

Похожие публикации