​Пневматичні сівалки: переваги та недоліки


Май 25, 2021 – 09:02
ЖК «Дом на Пресне»

Пневматичні сівалки є альтернативою механічним сівалок. Багато фермерів хвалять їх переваги і не можуть уявити собі перехід на механічну сівалку. Однак до сих пір існують негативні відгуки про них, тому варто придивитися до їх достоїнств і недоліків. Придбати пневматичну сівалку можна за посиланням https://elvorti.com/catalog/seyalki-pnevmaticheskie/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Переваги

Основною перевагою пневматичної сівалки є те, що відстань між сошником і насіннєвим ящиком не обмежується силою тяжіння. Таким чином, ящик не повинен знаходитися над сошниками, щоб посівний матеріал міг вільно падати. Використання повітря в пневматичних сеялках дозволяє переміщати ящик, так що їх вантажопідйомність може бути вище. Трактор сильно не навантажений. Коробка, зміщена близько до задньої осі, означає, що вигинає момент не набагато більше. Ще однією перевагою пневматики є те, що ящик зазвичай в ньому вже, що позбавляє від проблеми перевірки, чи залишилися ще насіння на його бортах. Пневматична сівалка дозволяє висівати навіть невелика кількість насіння. Багато хто звинувачує пневматичні сівалки в більш складної конструкції, а значить, в більшій частоті відмов. Однак це не так. Пневматична система не відрізняється особливо складною конструкцією, розподільна головка надзвичайно міцна. Згодом зношуються в основному дешевші компоненти, такі як повітряні шланги або підшипники в вузлі вентилятора (деякі сівалки мають вентилятор з гідравлічним або електричним приводом). Гарна ідея - купити сівалку сучасної марки (наприклад, сівалки Amazone), в якій використовуються інноваційні рішення.

Недоліки

Деякі пневматичні сівалки через свою конструкції менш точно розподіляють зерно по сошників, ніж механічні сівалки. Однак ці відмінності несуттєві, так як складають всього кілька відсотків. Для більшості культур це не має значення. Їх також складніше завантажити вручну. Однак при використанні телескопічного навантажувача процес займає кілька хвилин і суттєво впливає на продуктивність машини.

Похожие публикации