​Чи є пластикові вікна хорошим вибором?


Декабрь 15, 2019 – 19:48
ЖК «Дом на Пресне»

Вибір вікна - один з найважливіших етапів під час будівництва чи реконструкції будинку. Білі пластикові вікна стали дуже популярним рішенням серед користувачів. Цей тип вікон має ряд властивостей, які роблять їх міцними, довговічними та зручними. Доречі, замовити якісні вікна з ПВХ Ви можете прямо зараз за посиланням https://sklo-kraft.com.ua висока якість продукції Вас приємно здивує. Професійні менеджери нададуть Вам відповіді та допоможуть обрати необхідне вікно. Звертайтеся за допомогою до професіоналів!

Пластикові вікна - переваги та недоліки

Завдяки винятковій довговічності пластикові вікна заслуговують на увагу клієнтів, які цінують високу якість виготовлення. Правильно встановлені вікна ПВХ відрізняються високою герметичністю, а значить, вони ідеально обмежують подачу повітря ззовні. Ці типи вікон, безумовно, сподобаються тим, хто хоче заощадити тепло та зменшити свої рахунки за опалення. Завдяки високій теплоізоляції та звукоізоляції вартість пластикових вікон повернеться користувачам через кілька років.

Перевага вікон ПВХ полягає в тому, що вони коштують менше, ніж дерев’яні або алюмінієві вікна. Висока стійкість до погодних умов і вологості робить пластикові вікна набагато довговічнішими, ніж дерев’яні вікна. Крім того, вони негорючі і легко утримуються в чистоті. Варто пам’ятати, що пластикові вікна - це не тільки білі профілі. Пропозиція виробників включає дешеві вікна на замовлення в зеленому або червоному кольорі. Також доступні вікна з імітацією деревних профілів.

Одним з недоліків пластикових вікон є те, що їх неможливо відремонтувати у разі пошкодження. Для вікон на даху у нас не буде великого вибору, оскільки вони мають обмежену форму. Якщо в даній кімнаті немає достатньої вентиляції, то ми можемо помітити водяну пару, яка конденсується на вікнах з ПВХ.

На що звернути увагу при виборі вікна з ПВХ?

Дуже важливим питанням є профіль профілю, який визначає параметри ізоляції та акустики пластикового вікна. Їх довговічність визначається символами A, B, C, де A означає найвищий клас. Вибираючи вікна ПВХ нижчого класу, потрібно враховувати меншу міцність і стійкість. Дешеві пластикові вікна мають тонші стіни, саме тому вони особливо схильні до деформації.

Комерційні вікна

Ще один фактор, який ми не можемо ігнорувати при виборі вікна з ПВХ - це коефіцієнт тепловіддачі. Чим менше його значення, тим менші втрати тепла. Крім того, ми повинні звернути увагу на водонепроникність, повітропроникність та стійкість до вітрового навантаження вікна ПВХ. Якщо ви живете поблизу районів з високим рівнем руху, то вам потрібно звернути увагу на столярні вироби, які характеризуються більшою звукоізоляцією. Більш високе значення Rw перетвориться на тихіше у вашому домі. Не менш важливим є правильний вибір у цьому плані, коли мова йде про балконні двері.

Похожие публикации