​Проектування житла під ключ


Февраль 2, 2020 – 17:37
Комитет по системам

Проектування житла під ключ - найпопулярніший вид проектних робіт, зручний як для проектувальників і забудовників, так і для заказчіков.Что розуміють під створенням проекту будинку під ключ? Починаючи від народження ідеї до її візуалізації в тривимірному варіанті і складання пакету проектно-технічної документації, в якому наведені всі технічні характеристики об'єкта, необхідні для отримання погодження і дозволів. Доречі, дізнатися як саме отримати дозвіл на буцдівництво Ви можете дізнатися за посиланням https://novobud.lviv.ua/dokumenty-na-budivnytstvo/ абсолютно безкоштовно.

Етапи проектування під ключ

В ході створення проекту будинку під ключ вирішуються такі питання: - визначається місце розташування об'єкта, максимально вигідне і зручне; - вибирається архітектурний стиль екстер'єру; - приймається рішення про ведення будівництва з тієї чи іншої технології; - вибирається тип фундаменту; - розраховуються навантаження, конструктивні елементи ; - вирішується питання з внутрішнім плануванням житлових і допоміжних приміщень; - вибудовується схема забезпечення будівлі усіма життєво необхідними інженерними комунікаціями та обладнанням; - прорабат иваются окремі вузли, архітектурні деталі; - визначаються способи і матеріали для здійснення гідро-, вітро-, паро-і термоізоляції; - вибираються основні будівельні, чорнові і чистові оздоблювальні матеріали.Результатом комплексних робіт стає проект, згідно з яким зручно, швидко і раціонально вести будівництво надійного і довговічного житлового будинку з дотриманням норм, правил, регламентів, стандартів. Наступним етапом стає підготовка пакету проектно-технічної документації, повністю готового для отримання погоджень в наглядових та архітектурних органах на виробництво будівельних робіт.

Варіанти створення проектів під ключ

Найбільш популярним видом створення проектів недорогих будинків під ключ - це типове проектування, яке має на увазі ведення будівництва будинків, котеджів, таунхаусів по заздалегідь розробленими проектами. Перевага такого варіанта - низька вартість робіт з проектування та відсутність головного болю за вибором стилю, матеріалів, планування. Через доступної ціни особливою популярністю серед наших клієнтів користуються проекти дачних будинків під ключ.Кроме того при використанні типових проектів значно збільшується швидкість зведення житла, оскільки під такі проекти опрацьовується логістика постачання будівельних матеріалів, заздалегідь визначених проектувальної організацією, використовуються сучасні технологічні процеси і обладнання , що спрощують будівництво. З урахуванням усього вищесказаного вибирається сама раціональна планування приміщень, яка виявляється комфортною при експлуатаціі.Второй варіант - створення індивідуальних проектів будинків під ключ з СИП, каркаса або цегли, що є більш дорогим і тривалим за часом заходом, проте гарантує отримання на руки повністю готового пакету документів для зведення оригінального по архітектурі, декору та плануванні будинку, в якому всі елементи грамотно прораховані і взаємопов'язані.

Похожие публикации