​Плюси і мінуси кутового дивана


Ноябрь 9, 2020 – 21:28

Стрімкість життя з кожним днем несе зміну смаків і бажань людини. При цьому для внесення «інтер'єрної родзинки» зовсім необов'язково мати велику грошову суму або прикладати серйозні зусилля. Є чимало корисних рішень, що дозволяють виявити індивідуальність. Одним з них є кутовий диван, який можна придбати за посиланням https://delavega.ua/divani/kutovi-divani прямо зараз. В Європі кутовий диван досить популярний з кількох причин. Стандартні варіанти диванів за кількістю місць для сидіння завжди програють кутовим моделям, до того ж, меблі, що мають форму літери «Г», приваблива зовні, виглядає більш стильно і незвично. А ще меблі Г-образної конструкції більш раціональні, оскільки задіюється кут - який рідко використовується в кімнаті.

Єдиним мінусом кутових моделей, можна назвати відсутність компактності, тому в невеликій кімнаті такий диван не рекомендують встановлювати, щоб він не «з'їв» її житловий простір. Зате в широкій і світлій кімнаті кутовий диван здатний надати комфорту і затишку, а великим офісу - показності.

Професіонали, які займаються інтер'єрним дизайном, радять вибирати кутовий диван, дотримуючись певних правил. Для початку попередньо виміряти місце установки, прорахувавши всі нюанси, адже кутовий конструкцією нелегко маневрувати по всій кімнаті. Заздалегідь потрібно переконатися і в можливості дверного отвору «пропустити» кутовий диван в кімнату, вимірявши його «прохідність».

Наступним «золотим правилом» буде визначення точного «місця прописки» меблів для визначення конструкції, оскільки необхідно, щоб вона ідеально вписалася в кут. Геометрія кутового дивана може бути різноманітною, до актуальних варіантів відносяться прямокутні, квадратні конструкції, моделі в формі букв «П» або «Г», навіть трикутні форми. Звичайно, більшу частину сучасних моделей представляють дивани-трансформери, які є зручними місцями для відпочинку в денний час, трансформуючись у велике двоспальне ліжко - вночі.

Є у кутових диванів і такий важливий плюс, як білизняний ящик, зазвичай розташований в бічній секції конструкції і вміщає в себе досить об'ємні подушки і ковдри. Встановивши кутовий диван з таким ящиком, можна відмовитися від речового шафи, зробивши спальню просторішою.

Отже, багатофункціональний диван-трансформер дозволить всій родині відпочити ввечері за переглядом телевізійних передач, при необхідності перетворивши його в зручне ліжко.

Похожие публикации