Кухні від виробника – індивідуальний проект за прийнятну ціну


Апрель 15, 2023 – 19:26

Кожен, хто регулярно готує на власній кухні, розуміє наскільки важливим є правильно організований там простір. Зробити процес приготування їжі зручним і ефективним допоможе кухня на замовлення. Купити кухонні меблі, зроблені за індивідуальним проектом зараз хочуть все більше людей. Адже в такому випадку можна врахувати все до найменших дрібниць: функціональність, розміри, колір меблів і навіть форму ручок.

П-подібна кухня виробництва «Меблі-ПВМ»

Типи кухонь та інші важливі параметри

Кухня має бути практичною, ергономічною та естетичною. Те, що та як ви готуєте, має визначати кількість і порядок розміщення ящиків, шухляд і полиць. Доступ до посуду, продуктів і спецій повинен бути на відстані руки чи, в крайньому разі, двох кроків. Правильне планування кухні заощадить вам багато часу під час приготування та дозволить зосередитися на стравах.

Вибираючи кухню, необхідно врахувати та узгодити між собою кілька параметрів:

  1. Розмір приміщення.
  2. Тип кухні – пряма, кутова, острівна чи паралельна.
  3. Кількість і розміри кухонної техніки, яку треба сумістити з меблями.

Кутова кухня виробництва «Меблі-ПВМ»

Визначившись з розмірами та типом самої кухні, потрібно вибрати матеріал і колір тумб, шаф і кухонного фартуха. Найпоширеніші матеріали для кухонь – МДФ, ДСП і натуральна деревина. Оскільки на кухні часто буває доволі волого, кухонні меблі мають бути вологостійкими. Фартух найчастіше роблять із кахлю, загартованого скла, каменю чи сталі.

Незалежно від вибраного матеріалу фартух, так само як і стільниця, має бути простим у догляді, легко митися від жиру та інших забруднень. Важливий нюанс, про який подеколи забувають, – дуже бажано, щоб на стільниці та фартусі не залишалися розводи від води.

Де замовити якісну кухню в Києві

Бюджетні та ексклюзивні кухні під замовлення від виробника «Меблі-ПВМ» – це можливість облаштувати кімнату для приготування їжі в повній відповідності до ваших потреб. Власні потужності підприємства дають змогу виготовляти замовлення за 3-4 робочих дні з моменту узгодження всіх деталей. Задля уникнення непорозумінь усі технічні характеристики кухонних меблів та інші важливі параметри фіксуються в договорі ще до початку виробництва. 

Блакитно-біла кухня виробництва «Меблі-ПВМ»

Компанія працює лише з безпечними та якісними матеріалами та фурнітурою. Всі петлі, ручки та напрямні для шухляд непомітно для вас будуть виконувати свої функції протягом тривалого часу. Звернувшись до «Меблі-ПВМ», ви отримаєте міцну та зручну кухню бажаного дизайну, з потрібною саме вам висотою та шириною стільниць, тумб і поличок.

Похожие публикации