​Вінілова плитка ПВХ може виглядати краще за керамічну


Ноябрь 29, 2021 – 09:12

Підлогу можна обробити різними способами. Донедавна єдиними «прийнятними» матеріалами були керамічна плитка, мармур та дерев'яні панелі. Завдяки їм будинок мав виглядати зі смаком. Проте інтерес до інших способів покриття підлоги систематично зростає. Тому вінілова плитка – одне з них.

Вінілові планки для підлоги насправді складаються з двох шарів, що створюють унікальний ефект. Нижній шар – пробкова підкладка. Іноді замість нього використовують спінений ПВХ. Гнучкість цього шару дуже важлива, тому що від неї залежить міцність панелей. На нього, у свою чергу, наноситься естетичний шар, тобто наддрук, що імітує інші види покриття для підлоги. Таким чином, ви можете отримати вінілові дошки, що імітують дерев'яні панелі, дошки, каміння, керамічну плитку, мармур та багато інших конструкцій. Пропозиція здається практично необмеженою.

Ви можете укласти вінілову плитку в будь-якому приміщенні

Оздоблення поверхні підлоги - дуже важливий етап у облаштуванні як житлових, так і підсобних приміщень. Ви можете успішно встановити їх у різних приміщеннях будинку чи офісі. Завдяки ним ви можете обробити практично будь-яку кімнату у своєму будинку, включаючи кухню та ванну кімнату.

Завдяки їм підлога виглядатиме саме так, як ви очікуєте, тому що вінілові планки доступні у багатьох привабливих дизайнах та кольорах. Тому ви обов'язково оберете ту, яка буде відповідати вашим естетичним вимогам. Крім того, використовуючи їх для обробки підлог, ви дасте собі волю використовувати кімнату. Цей матеріал легко чиститься та захищений від бризок.

В результаті вінілові панелі – чудова альтернатива, наприклад, керамограніту. Це рішення також дозволить вам забезпечити собі більший комфорт, ніж у випадку з традиційною плиткою, тому що вінілові планки приємні та теплі на дотик.

Який тип вінілових панелей вибрати?

Вінілові панелі для підлоги доступні переважно двох типів. Перший - самоклеючі вінілові панелі. Для багатьох це ідеальний матеріал для покриття підлоги. Якщо ви шукаєте матеріал, який швидко та легко укладається, цей тип для вас. Накладати самоклеючі панелі можна прямо на попередній шар підлоги. Однак не забудьте заздалегідь очистити його. Тільки завдяки цьому панель добре прилипатиме до підлоги. Також переконайтеся, що поверхня рівна, якщо вона нерівна.

Другий тип панелей - це ті, які ви підключатимете в систему клацань. Їхнє складання також дуже проста. За допомогою цих панелей ви створюєте плаваючу підлогу, яка не прикріплена безпосередньо до землі. Ви можете нанести нове покриття прямо на старе. Однак подбайте про самовирівнюючу стяжку, якщо підлога нерівна. Відокремте панелі від теплої підлоги прокладкою з пінопласту або пробки. Сама основа перед установкою повинна бути сухою, рівною та стійкою.

Клас та властивості вінілових плиток

У випадку з цим матеріалом складно говорити про чіткий клас стирання. Серед багатьох продуктів для обробки підлоги вінілові планки є одними з кращих. Їхня ціна не обов'язково найвища. Хоча всі вони відрізняються високою стійкістю, навіть у них є деякі відмінності. Зверніть на них увагу, коли плануєте обробку окремих кімнат.

Стирання панелей залежить від вінілового шару. Саме цей параметр має бути одним із основних при покупці вінілової дошки. Чим товщі вініловий шар, тим міцніше підлога. На жаль, ціна товару вища. Для спальні достатньо шару від 0,2 до 0,3 мм. Житлові та господарські приміщення з малою та середньою прохідністю вимагають товщини 0,4-0,5 мм. На заводах-виробниках вибирають панелі з вініловим шаром товщиною до 0,7 мм.

Міцність вінілових панелей вказується виробниками на упаковці. Однак вони використовують службовий клас. Це ряд цифр, що вказують на тип приміщення та допустимий рівень використання підлоги. Завдяки цьому ви легко зможете вибрати відповідний продукт для того місця, яке хочете обробити.

Похожие публикации