Паяні теплообмінники


Сентябрь 3, 2020 – 07:41
оконный приточный клапан

Паяні пластинчасті теплообмінники використовуються в системах опалення та гарячого водопостачання (ГВП) котелень, теплових пунктів, басейнів, житлових будинків і котеджів, а також холодильній техніці (харчова промисловість) і кліматичному обладнанні (конденсатор або випарник).

Замовити паяные теплообменники ви можете на сайті компанії, гарантуєься якість і надійність.

Переваги паяних пластинчатих теплообмінників:

компактність, малогабаритність і доступність (відсутність в конструкції затискної конструкції зменшує вагу приладу в десять разів, а ціну на 40% в порівнянні з теплообмінниками аналогічної потужності інших видів);

легкість монтажу;

енергоефективність (невеликі теплові втрати, максимальна ефективність тепловіддачі);

можливість тривалої експлуатації при великому навантаженні (температура гріючої середовища понад 120 градусів Цельсія);

самостійна очищення за допомогою турбулентності потоку;

простота і швидкість сервісу (процес очищення триває 2-3 години і здійснюється без розбирання, а простий промиванням спеціальним розчином безпечним як для пластин, так і для припою), що гарантує дуже короткий період перебою в роботі. Тільки ось у випадку витікання секції теплообмінник доведеться міняти повністю;

мінімальні терміни для готовності ПТО до відвантаження (1 день), можливість виготовлення під замовлення великогабаритних примірників.

Пластини виготовляють з високоякісної корозійностійкої сталі і спаяні між собою міддю (нікелем, для більш ворожих рідин) в опорних точках і по краях, забезпечуючи міцність і герметичність, виключаючи можливість змішування гріє і нагревающей середовищ. Такі теплообмінники не підходять для агресивних умов експлуатації, наприклад, в хімічній промисловості. Потрібно враховувати, що накопичення нерозчинних відкладень з теплоотдающей рідини призведе до поломки агрегату, а певні хімічні речовини можуть пошкодити мідь, це порушить герметичність секцій, тому на чистку прилад слід віддавати в спеціальні центри.

Похожие публикации