​Посівні комплекси: можливості та відмінності від звичайних сівалок


Май 25, 2021 – 09:10
Принудительная вентиляция в

Посівний комплекс - це сівалка, яка, крім своїх основних функцій, виконує і ряд додаткових. Як відзначають експерти, ця техніка на 100% підходить для великих сільських господарств, де потрібна обробка великих ділянок землі. Ви можете придбати професійні посівні комплекси ціни, на які Вас приємно здивують.

Які завдання вирішують посівні комплекси

Залежно від моделі така техніка здатна:

- сіяти насіння без попередньої підготовки. Тобто конструкція відразу виробляє оранку ґрунту, закладає в нього насіння і додає добрива. Кілька етапів робіт проводяться за дуже короткий термін і практично одночасно.

- проводити обробку грунту тільки в зоні посіву, не зачіпаючи інші ділянки. Збережена трава і коренева система при цьому захищають поверхню від снігу, холоду та інших негативних факторів.

- повторювати рельєф поля, що сприяє більш якісному засіву, без «лисин» і шлюбу. Рослини сходять рівномірно, а урожай значно більше, ніж при використанні найпростіших сівалок.

- істотно знижувати витрати на паливо, оскільки комплекс виконує роботу відразу декількох видів техніки. До того ж багато що залежить від технології посіву: у деяких моделей тільки вона економить до 25-35% палива.

Якщо мова про технології, яка обробляє грунт тільки в межах посівів, то у неї є ще й інші плюси. Так, збереження частини бур'янів дозволяє утримувати в грунті таку необхідну вологу. А це означає, що навіть в сильно посушливе час для насіння створюються сприятливі умови. Більшість з них зійде, що дає більше шансів отримати хороший урожай. Сприяє цьому і рівномірна глибока посадка: оскільки техніка повторює рельєф поля, не буває таких випадків, коли насіння розташовані дуже близько до поверхні, а тому ризикують загинути від раптового холоду, надлишку вологи або інших проблем.

Посівний комплекс буде відрізнятися від сівалки масою інших параметрів. Все залежить від виробника, моделі і року її виробництва. Але оскільки це більш функціональна техніка, коштує вона дорожче звичайних конструкцій.

Роблячи вибір на користь тієї або іншої моделі, вивчіть її функції, особливості навісного обладнання. Ще один важливий момент - власний вагу техніки, яка не повинна пошкоджувати грунт або грузнути в ній. А при покупці б / у моделі дивіться ще й на напрацювання (чим вона менша, тим краще).

Похожие публикации