Самостійна установка кондиціонера
Придбавши кондиціонер, можна заощадити гроші на його встановлення, виконавши її самостійно. У такому випадку всі гарантії виробника будуть анульовані, так як вони поширюються тільки на прилади, встановлені професійними монтажниками. Якщо в гарантії немає потреби, то можливо встановити кондиціонер власноруч. Додається до приладу інструкція дозволить вам розібратися в порядку з'єднання комплектуючих деталей. Приготувавши необхідні інструменти, можна приступати до початку монтажних робіт. Кондиціонер двохблочний - укомплектований внутрішнім і зовнішнім блоками. Насамперед слід визначитися з місцем монтажу зовнішнього блоку. Його в основному встановлюють під вікном або збоку від нього.
Девушки с шикарными формами, <a href="https://sosuli.info" title="голые">голые</a> ждут вас сегодня.
Внутрішній блок необхідно встановлювати якомога ближче до вікна. Відстань від блоку до стелі від 50 до 100 мм. Установка внутрішнього блоку не рекомендується над спальними місцями, електроприладами. Потім потрібно за допомогою перфоратора просвердлити отвір для з'єднання обох блоків. Воно повинно розташовуватися на рівні кріплення внутрішнього блоку. Трубки з міді вирівнюють, надягають на них теплоізоляційний матеріал (флекс) і закріплюють гайки, з їх допомогою трубки з'єднуються з внутрішнім блоком. Потім підключається шланг для дренажу. За допомогою скотча трубки, шланги, електропровід змотуються в один джгут і пропускаються в просвердлений отвір. з їх допомогою трубки з'єднуються з внутрішнім блоком. Потім підключається шланг для дренажу. За допомогою скотча трубки, шланги, електропровід змотуються в один джгут і пропускаються в просвердлений отвір. з їх допомогою трубки з'єднуються з внутрішнім блоком. Потім підключається шланг для дренажу. За допомогою скотча трубки, шланги, електропровід змотуються в один джгут і пропускаються в просвердлений отвір.
Після можна приступати до установки зовнішнього блоку кондиціонера. Підставою під нього служать монтажні кронштейни. Вони призначені для утримування блоку і розташуванні його на деякій відстані від стіни, як правило воно становить 100 мм. Якщо цим правилом знехтувати, то кондиціонер швидко вийде з ладу через постійне перегріву під час роботи. Після закріплення блоку слід під'єднати трубки, електропроводку, виконуючи вказівки інструкції. Вакуумним насосом з фреонових трубок відкачується повітря. Всі трубки і шланги, розташовані з вулиці, обертаються армованим скотчем для запобігання від атмосферних впливів.
Запірні крани відкриваються для заповнення трубок, з яких відкачано повітря, фреоном. На завершення кондиціонер підключається до електромережі. При першому запуску приладу перевіряються всі режими роботи: обдув, охолодження, обігрів і т.д. Під час експлуатації відбувається невеликий витік фреону, це не залежить від якості монтажу. Тому слід дозаправляти кондиціонер холодоагентом хоча б один раз на рік. Сітки внутрішнього блоку, встановлені для захисту від попадання в пристрій пилу необхідно раз на місяць промивати і сушити в темному місці. При дотриманні цих правил кондиціонер прослужить вам тривалий час.