​Скасування заочного рішення суду


Февраль 15, 2022 – 08:20
Современная вентиляция в доме

Позичальники банків та фінансових компаній часто стикаються із ситуаціями, коли збуджується виконавче провадження. Рішення суду про стягнення боргу може призвести до різних ситуацій, включаючи арешт майна, рахунків та карток.

Підставою для такого розгляду є відсутність судового рішення на користь банку або фінансової компанії.

Чому це відбувається? Існує кілька причин, через які виникла така ситуація. Людський фактор через збій у роботі поштової служби "Пошта України" ніхто не анулює або не присутній за місцем реєстрації. внаслідок судового розгляду, в якому клієнт не брав участі, або внаслідок судового процесу щодо стягнення заборгованості проти банку чи фінансової компанії.

Які дії слід зробити в такому випадку? По-перше, ми повинні знати всі обставини справи, які розглядаються без вас. Потім вам необхідно прочитати та ознайомитися із судовими документами, включаючи рахунки та рішення, подані до суду банком (фінансовою компанією).

Якщо у вас є поважна причина не знати факти, має сенс підготуватись і звернутися до суду для скасування заочного рішення.

Якщо заочне рішення буде скасовано, справу буде розглянуто повторно. У вас з'явиться реальна можливість захистити свої права та інтереси, скористатися своїм законним правом на адвоката, оскаржити суму, заявлену банком чи фінансовою компанією, та домогтися визнання вимог кредитора недійсним! Ви не можете дозволити собі упустити цю можливість.

Про це також важливо пам'ятати. У вас є лише 20 днів з моменту ознайомлення з матеріалами справи, щоб оскаржити рішення щодо вашого кредиту. Тому дуже важливо, щоб ви не ухвалювали рішення про свою ситуацію до останнього дня. Чим більше часу ви витратите на підготовку та аналіз документів, тим більша ймовірність того, що ви отримаєте бажаний сприятливий результат.

Якщо у вас немає поважної причини для неявки і ви не були проінформовані про рішення суду, вам слід підготувати та подати до суду апеляцію на рішення відсутнього судді за вашим кредитом.

У цьому випадку ви повинні взяти до уваги всі обставини і безпосередньо оскаржити обсяг та зміст рішення, яке було прийнято не на вашу користь.

Похожие публикации