Укладання плитки у ванній і туалетній кімнаті


Декабрь 15, 2020 – 17:32
Блог сайта «Квартира, дом

Робота з укладання плитки вимагає вправності, досвіду і знань від майстра. Кінцевий зовнішній вигляд залежить багато в чому від якості укладання. Якщо плитку укласти професійно, то матеріал незабаром не покриється тріщинами, не почне відшаровуватися і кришитися, тому що його тильна сторона матиме міцне зчеплення з поверхнею, що особливо важливо при проведенні ремонту у ванній і туалетній кімнаті.

Качественная ванна акриловая на сайте вы можете купить по самой лучшей цене.

Етапи укладання

Необхідно виконувати роботи поетапно, це має велике значення при роботі з плитковими матеріалами. Спочатку необхідно видалити старе покриття, вирівняти поверхню. Потім потрібно вибрати відповідний клас матеріалів, виходячи з певного типу поверхні. Оскільки, плитка для санвузла , призначена для стін або підлоги значно відрізняється за своїми характеристиками (міцність, водопроникність, стійкість до стирання і впливу миючих засобів та ін.).

Виходячи з функціонального призначення приміщення, вибирають оптимальний плитковий матеріал. При бажанні можна отримати детальну консультацію щодо вибору плитки і супутніх матеріалів (клеїть, затирка, мастика) в магазині будівельних матеріалів або безпосередньо у майстра, який буде проводити укладальні роботи.

Як вибирати?

Вибір плиткового матеріалу залежить від індивідуальних переваг і бюджету, а також поверхні і приміщення, де буде проводитися ремонт. Можна купити плитку для стін і підлоги з малюнком і навіть із зображенням пейзажу. При правильному виконанні вона буде виглядати дуже ефектно. При бажанні трохи заощадити, можна вибрати просту однотонну плитку, за допомогою якої вийде класичний інтер'єр, але і обійдеться така плитка для кухні недорого .

вартість укладання

Вартість укладання залежить від метражу і складності. Більшість ремонтних організацій пропонують оптимальні умови співпраці. У будь-якому випадку вам вдасться значно заощадити, оскільки, довіряючи ремонт професійної бригаді плиточників, не буде потрібно купувати необхідні для роботи інструменти, такі як плиткорез, дриль з насадкою-міксером для змішування сухих сумішей, пасатижі, зубило, малярська кисть-флейц, маленькі клещі- кусачки, щітка-кмітливість, киянка та інші. Все це коштує чимало коштів, а купувати їх тільки для проведення разових робіт дуже накладно.

Тепер ви знаєте про те, якими властивостями володіє керамічна плитка і де її використовують.

Похожие публикации