Як вибрати замок для металевої шафи?


Май 8, 2020 – 09:46
Рекуперационная система

Металеві шафи для одягу - надійні вироби, які мають презентабельний зовнішній вигляд і забезпечують збереження речей завдяки тому, що стійкі до злому і пожежі.

Предлагается замок ригельный для металлических шкафов в большом ассортименте, качество гарантируется.

Дуже часто подібні металеві предмети меблів встановлюються в роздягальнях, спортзалах, фітнес-центрах, розважальних установах, освітніх організаціях і магазинах. Залізні шафи також можуть використовуватися в якості камери схову на вокзалах і в готелях. Спеціальний замок надійно захистить особисті речі від сторонніх очей, а також запобіжить їх викрадення зловмисниками.

Довговічність металевих шаф визначається не тільки тим, з якого матеріалу вони виконані, але і те, наскільки надійні їх замки.

Які замикаючі пристрої підійдуть для металевих шаф?

Незважаючи на те, що замки на металевих шафах можна назвати дуже надійними, вони здатні стати перешкодою для злочинців, які полюють за чужими речами. Навіть найпростіше замикає пристрій здатне захистити вміст меблів.

Щоб підібрати відповідний замок для металевої шафи, можна скористатися наступними рекомендаціями:

Вибирати модель замку зі змінним ригелем. При цьому потрібно звертати увагу на довжину ригеля і те, яким чином він буде замикати виріб.

Звертати увагу на товщину дверцята металевої шафи і то, в який бік вона відкривається - в ліву або в праву.

Визначитися, який тип замка і секретного механізму будуть найбільш підходящими.

Для шаф з ящиками можна також купити спеціальні замикаючі пристрої.

Особливості вибор

Особливості вибору замків для залізних шаф

Хороші, які підходять за всіма параметрами замки не тільки не псують зовнішній вигляд металевої шафи, але і роблять його експлуатацію більш комфортною. А найголовніше, установка якісного замку в шафу з металу - це відмінний спосіб захистити своє майно від людей, які мають доступ в приміщення.

Для металевих шаф часто використовуються наступні типи замків:

Врізні . Можна вибрати просто виразний замок або ручку з вбудованим замикаючим пристроєм. Така деталь стане прикрасою металевої шафи і надійною перешкодою між цінностями і зловмисниками.

Навісні . Якщо в шафі є зручні і підходять за розміром вушка, то можна придбати навісний замок з загартованої металевою дужкою.

Похожие публикации