Як вибрати підвісний унітаз


Июль 8, 2020 – 07:08

Здійснення ремонту в санвузлі - завжди приємні клопоти, особливо, коли справа стосується покупки сантехнічного обладнання. Так, вибір однієї з центральних «фігур» простору - унітазу - досить довгий і кропіткий процес, що вимагає наявності певних знань про те, як правильно купити продукцію. Щоб вам було простіше здійснювати шопінг, ми вирішили підготувати інформаційний матеріал на тему: «Як вибрати підвісний унітаз» - один з найбільш популярних сантехнічних приладів!

Подвесной унитаз roca meridian имеет отличное качество и прост в установке.

вибираємо розмір

Розмір унітазу - перше, що кидається в очі при виборі відповідної моделі. Для того щоб підібрати дійсно цікаву варіацію, здатну органічно вписатися в простір, досить врахувати, що на виробництві випускаються укорочені моделі і стандартні.

Перші, будучи порівняно новим рішенням, цікаво виглядають в просторі, переважно інтегруючись в санвузлах зі слабо вираженою геометрією.

Другі, маючи стандартні габарити, є вдосконалені підлогові унітази, відомі кожному з вас. З таким же успіхом вони розміщуються в санвузлі, оформленому в одному з стильових рішень.

вибираємо форму

Другорядним фактором, на який ми настійно рекомендуємо звернути увагу, можна назвати форму стільчака, а також бачка. Для того щоб зробити грамотну покупку і не прогадати, досить вибрати найбільш підходящу варіацію, з представлених на виробництві! Розглянемо основні!

Кругла - ніжна і досить незвичайний різновид, ідеальна для невеликої кімнати.

Овальна - звична варіація, яку завжди можна «обіграти» неординарної сидушкой з електронним управлінням.

Квадратна - цікава варіація, виконана в сучасному стилі.

Прямокутна - футуристична модель, інтегрується переважно у великі туалети.

вибираємо матеріал

Якщо ви погано розбираєтеся в сантехнічному обладнанні, вам буде корисно дізнатися про те, які варіації сьогодні пропонують виробники, а також вибрати найбільш рентабельну для вас модель!

Фарфор - один з найбільш популярних варіантів, що надає поверхні унітазу ідеальну гладкість, а також додатковий захист від забруднень;

Фаянс - бюджетна варіація порцеляни, нічим не поступається йому за фізико-хімічними характеристиками;

Нержавіюча сталь - має відмінні експлуатаційні характеристики, що дозволяють отримати модель з тривалим терміном служби;

Скло - цікава, але не найпопулярніша різновид, що має середній експлуатаційний термін, а також неординарний зовнішній вигляд;

Пластик - бюджетна різновид, яка не має стійкість до зовнішніх впливів;

Полімербетон - вироби зі штучного каменю, мають оригінальний дизайн, а також досить хороші характеристики.

вибираємо покриття

Не менш важливою особливістю моделі можна назвати наявність певного покриття, що виконує захисну, декоративну і т. П. Функції. Для розуміння: найбільш популярні варіації - декоративні покриття - мають в своєму складі ряд добавок, що дозволяють не тільки надати сантехнічного приладу чудовий зовнішній вигляд, але і захистити поверхню від зовнішніх впливів.

Залежно від того, яку варіацію ви віддасте перевагу до покупки, ви зможете не тільки продовжити термін служби, а й значно скоротити час, витрачений на клінінг установки. Так, віддавши перевагу антігрязевому покриттю, можна назавжди забути про застосування складних хімічних складів, а також витрачати не більше 10-15 хвилин на чистку поверхні.

висновок

Завершуючи розповідь на тему вибору ідеального підвісного унітазу, ми хочемо відзначити, що незалежно від моделі продукції, ви завжди здійсните грамотне придбання. Подібний висновок обумовлено тим, що всі підвісні варіації - унікальні сантехнічні прилади, здатні привнести в інтер'єр «нотки» розкоші, а також стати своєрідним футуристичний «акцентом» в інтер'єрі.

Сподіваємося, що матеріал був корисний до прочитання, а ви змогли дізнатися багато нового про покупку підвісних унітазів!

Похожие публикации