​Системи теплоізоляції CERESIT


Ноябрь 25, 2019 – 17:53
Проектирование вентиляции

До основних переваг систем теплоізоляції CERESIT належать:

  • ефективне підвищення ізоляції стін з одночасним усуненням теплових мостів,
  • оновлення зовнішнього вигляду фасаду з можливістю збереження існуючої форми або з можливістю введення нових форм і форм обробки,
  • мала загальна вага, майже нейтральна для будівельної конструкції, що дозволяє встановлювати будь-який тип будівель (особливо важлива особливість при утепленні будівель з великих панелей),
  • простота обробки теплоізоляційного матеріалу, що дозволяє реалізувати декоративні архітектурні деталі, тобто шпони, карнизи або віконні та дверні рами,
  • підвищення цінності об'єкта, що виникає внаслідок привабливого зовнішнього вигляду та енергоємності будівлі,
  • необмежені можливості доступних форм і кольорів обробки поверхні.

Замовити систему теплоізоляції CERESIT Ви можете прямо зараз на сайті teplodim.info, вартість послуг Вас приємно здивує. Не витрачайте часу даремно - звертайтеся за допомогою до профессіоналів!

Найважливіші властивості полістиролу

Ізоляційні пінополістирольні системи найчастіше використовуються для утеплення щойно зведених будівель, а також для термореновацій існуючих житлових ресурсів та для індивідуальних інвестицій.

Пенополістирол не абсорбує і не втрачає теплоізоляційних властивостей під впливом вологи. Періодичне явище конденсації, яке може відбутися в товщі спіненого полістиролу, не матиме великих наслідків.

Він не містить шкідливих для здоров'я речовин, дуже легкий і має хороші механічні параметри (міцність на розрив приблизно 80 кПа та міцність на стиск приблизно 130 кПа). Здатність придушувати звуки не дуже висока. Коефіцієнт водопроникності також низький: близько 12 х 10-6 г / (мГПа). Температура вище + 80 ° С руйнує полістирол, як і більшість органічних розчинників.

Крім того, цей матеріал не повинен поширювати вогонь, тобто він повинен бути самозатухаючим і мати розмірну стійкість, заявлену виробником (після досить тривалого періоду приправ). Дошки з пінопласту, вирізані з приправлених блоків (як правило, на 6-8 тижнів) залишаються плоскими, не змінюють своїх розмірів.

В даний час на ринку є дошки EPS білого, білого кольору з темними включеннями, так звані "Плямисті". Ці панелі відрізняються лише значенням коефіцієнта теплопровідності λ.

Основна система утеплення Ceresit, підходить для більшості будівель. Економне рішення, що забезпечує хороші ізоляційні властивості та стійкість до несприятливих та мінливих атмосферних факторів.

Похожие публикации