​Як вибрати будівельників для ремонту квартири


Февраль 2, 2020 – 17:05
Оборудование для систем

Ремонт, це відповідальний етап благоустрою квартири. Продуманий дизайн, закуплені якісні матеріали - все це може бути безнадійно загублено неписьменною роботою бригади будівельників. Тому, після того, як фінансові питання по ремонту вирішені, виникає задача як вибрати будівельників для ремонту квартири. Щоб процес вибору бригади пройшов гладко і з позитивним результатом, варто поставитися до нього, як до пошуку кандидата на хорошу посаду в фірмі. Тобто, зі збором рекомендацій, особистими зустрічами і продуманими вимогами. Дізнатися ціни на будівельні роботи компанії RS Bud Ви можете за посиланням https://rs-bud.com прямо зараз.

Пошук бригади

В першу чергу необхідно визначитися з параметрами і обсягом робіт - чи буде ремонт охоплювати заміну підлоги, вирівнювання стін або обмежиться чистової обробкою. Якщо ремонт буде включати непрості дизайнерські задумки або перепланування, електрика підлягає повній заміні або необхідно утеплення балкона - все це потрібно відобразити в списку своїх очікувань. Від цього залежить вибір, чи буде працювати над ремонтом 1-2 людини або буде потрібно професійна бригада різнопланових працівників.

Важливо розуміти, що будь-який будівельник має якусь спеціалізацію. Людина, здатний оформити рівні стелі і якісно наклеїти шпалери, не завжди здатний зробити електропроводку або замінити радіатори опалення. Незважаючи на запевнення, що «можемо зробити все», треба чітко усвідомлювати, що роботу краще виконує фахівець вузького профілю. Тому, для різних видів робіт необхідно підшукати декілька виконавців. Якщо пошук будівельників для ремонту ведеться серед знайомих, обов'язково потрібно уточнити, які саме роботи виконувалися в їх квартирі.

Добре, якщо фірма має свій сайт або хоча б презентацію своєї роботи - вони дадуть попередню інформацію про її профілі. Прикладом якісного, правильно оформленого і інформативного сайту може послужити сайт компанії Zelinski Group. Будь-який замовник легко знайде потрібну йому інформацію і запросто зорієнтується в переліку виконуваних компанією роботи - а у Zelinki Group це і будівництво котеджів в Одесі, ремонтні та оздоблювальні роботи в крупних торгових комплексах, ремонт приватних об'єктів і багато іншого ...

Другим етапом, слід звернути увагу на фотографії виконаних робіт. Добре, коли є фото, на яких відображені деталі: стики шпалер, оформлення кутів кахлем, примикання ламінату до стіни, закладені шви в гіпсокартоні і т.п. Загальний вигляд виконаного ремонту теж повинен добре виглядати, не повинно бути бруду і патьоків, прилип суміші або герметика. Гарне, світле, найдетальніше фото відображає якісний підхід не тільки до будівельної роботі, а й до своєї справи в цілому.

У портфоліо робіт важливо звернути увагу на стиль виконуваного інтер'єру і його відповідність вашому бюджету. Бригади, що виконують ремонт в недорогих студіях не завжди зможуть зрозуміти і втілити стиль бароко в заміському особняку. Так само як і будівельники, звичні до елітних ремонтів, можуть постійно збільшувати кошторис витрат, купуючи більш дорогі комплектуючі та підключаючи додаткові сторонні послуги (експрес-доставка, підйом матеріалів на поверх і ін.).

Співбесіда

Попередні кандидати підібрані, настає відповідальний етап особистих зустрічей і спілкування. На що звернути увагу на цій зустрічі, які питання задати будівельникам?

В першу чергу потрібно поцікавитися, що на презентованих фотографіях виконано самим будівельником / будівельниками і для яких робіт залучалися додаткові люди.

Чи є дозвільні документи на роботи, ліцензії та інші документи, що дозволяють працювати в сфері будівельних послуг.

Після обговорення проекту ремонту у будівельників просто зобов'язані виникнути уточнюючі питання. Наприклад, натяжна стеля - поняття надто широке. У роботі по його монтажу є багато нюансів і додаткових можливостей, про які замовник може і не знати. Завдання професіонала - не просто виконати роботу, а й попередньо попередити про можливі складнощі, запропонувати їх рішення або альтернативні варіанти. Додатковим плюсом будуть ідеї, запропоновані самим будівельником, які зроблять ваш інтер'єр цікавіше і гармонійніше.

Невірно задавати питання «Чи зможете зробити?». Завжди правильніше запитати «Як ви це зробите?». Згодом, якщо планується не одна-дві зустрічі, можна порівняти запропоновані рішення, проаналізувати відповіді. В крайньому випадку - пошукати в інтернеті, як грамотно і якісно виконати той чи інший вид робіт.

Якщо роботи не може виконати сам будівельник, то він, як професіонал готовий порекомендувати спеціаліста або має свої зв'язки і зможе забезпечити ці роботи. В іншому випадку ремонт може встати на невизначений термін через якогось підготовчого етапу і доведеться терміново шукати хоч кого-то, хто це може зробити.

Похожие публикации