Дезінфекція ресторану, кафе


Декабрь 27, 2021 – 05:22

Місця громадського харчування вимагають досить суворого ставлення до гігієни. Санітарні норми тут високі, а наявність комах та й просто бруду, де можуть розмножуватися патогенні мікроорганізми, неприпустимо.

Заказать услуги дезинфекции вы можете не выходя из дома

Для попередження появи комах у ресторані чи кафе, доцільно звернутися до служби дезінфекції, яка надає підприємствам послуги з дезінсекції. Силами цієї служби будуть виконані всі необхідні процедури, що призведуть до знищення всіх комах.

Дезінфекція громадського харчування

Професійна дезінфекція у громадському харчуванні – основний профіль діяльності нашої компанії. Адже повне дотримання встановлених законодавством санітарних норм є ключовим фактором у безперебійній роботі закладу. Зрозуміло, що таргани в ресторані або таргани в кафе – це нонсенс. Такого категорично не можна допускати, проте ці комахи можуть завестися де завгодно, і вижити їх з простору кухні буде нелегко. Якщо завелися таргани у їдальні, звертайтесь фахівців. Швидко і якісно вирішимо проблему та позбавимо вас турбот.

Чому вона така важлива?

До ресторанів та кафе санітарні служби висувають високі вимоги. Це викликано насамперед тим, що у закладах подібного типу інфекційні захворювання поширюються дуже швидко і створюють небезпеку здоров'ю, а то й життю гостей і, само собою, негативно позначається на іміджі закладу.

Санітарні законодавчі акти, прийняті нашій країні, визначають норми і правила обов'язкові до виконання на підприємствах комунального харчування. За дотриманням цих норм стежать такі організації, як Санепідемстанція. І навіть невелике порушення встановлених законом нормативів може призвести до припинення діяльності. Для того, щоб провести дезінфекцію в кафе та позбавити заклад від патогенних мікроорганізмів та комах виробляються санітарна обробка громадського харчування.

Дезінсекція кафе, їдальні

Правильна дезінфекція їдальні має на увазі щоденне миття підлоги, поверхонь, кухні ресторану із застосуванням дезрозчину. Ресторани - ідеальне місце для тарганів. Компанія виконує всі види дезінфекційних робіт, які роблять ресторан приємним місцем, де можна безпечно провести час. Ви уникнете появи тарганів у громадському харчуванні санітарна обробка, у ресторані чи кафе має виконуватися у всіх приміщеннях без винятку. Крім цього, повинні бути оброблені холодильні установки, які застосовуються для зберігання продукції. Ця робота необхідна для того, щоб у них, як і в продуктових сховищах, не заводилася цвіль.

Дезінфекція кафе, їдальні

Для того, щоб грамотно провести дезінсекцію їдальні або дезінсекцію кафе, варто застосовувати речовини з широким спектром дії на комах, які повинні добре розчинятися і вивітрюватися. Застосовують високоефективні речовини, які, тим не менш, безпечні для здоров'я людей та тварин, не вміють кольору та запаху. Для дезинсекції ресторану застосовують препарати 4-го класу малонебезпечних речовин.

Комахи в кафе можуть стати серйозними та непоправними збитками для бізнесу. Тому їх виведенням варто зайнятися негайно, як тільки виявлено присутність тарганів та інших комах. Займаючись виведенням комах із ресторану самостійно, ви підвищуєте резистентність комах. Проведення дезінсекції в громадському харчуванні відбувається з повною конфіденційністю, щоб ніхто з відвідувачів не дізнався про наш приїзд. Висококласна санітарна служба забезпечить вам це. Показник якісно виконаної дезінфекції у ресторані – повне зникнення комах у закладі. По відсутності таких, ви легко побачите якість нашої роботи.

Похожие публикации