Які шпалери найкращі?


Июль 20, 2021 – 12:44

Одним із способів обробки стін у будівлях можуть бути шпалери. Вони використовуються переважно в житлових будинках. В основному вони використовуються під час швидкого ремонту, метою якого є візуальне освіження приміщення. На сайті leoceramika.com ви можете знайти безліч варіантів шпалер різного призначення. Завдяки цікавому дизайну шпалери можна адаптувати до будь-якого типу розташування.

Властивості шпалер

Фотошпалери - це альтернатива керамічній плитці або фарбуванню стін. На відміну від вищезазначених матеріалів, шпалери найтепліші на дотик. Можливий також самостійний монтаж, навіть людьми, які не дуже контактують з будівництвом. Таким чином, шпалери часто є способом швидкого ремонту кімнати. Поверхня більшості шпалер стійка до вологи, тому підтримувати їх у чистоті легко. Колір не тьмяніє під впливом УФ-променів, як це має місце у деяких фарб. Крім того, шпалери забезпечують додаткову акустичну та теплоізоляцію.

Які шпалери найкращі?

Не всі шпалери підходять для покриття всіх типів підкладки та для використання в однакових умовах. Тому слід правильно вибрати матеріали, з яких виготовляються шпалери. Найдешевшими є паперові шпалери, які бувають різних конструкцій. На жаль, вони не підходять для приміщень з підвищеною вологістю. Вінілові шпалери в таких місцях будуть працювати набагато краще. Цей матеріал більш стійкий до впливу вологи, а також до тріщин і подряпин.

Якщо ми хочемо, щоб шпалери покривали невеликі тріщини і нерівності основи, найкраще рішенням для цього є флізелінові шпалери. Вони складаються з двох шарів, з більш товстою нетканою підкладкою, що пристосовується до нерівностей. Це також миються шпалери, які можна мити і навіть чистити щіткою. Якщо ви плануєте наклеювати шпалери в приміщеннях з великою прохідністю, варто використовувати шпалери зі скловолокна. Завдяки своїй високій міцності та гнучкості, вони також використовуються в місцях, де ми хочемо запобігти подальшому розтріскуванню стін.

Шпалери для індивідуальних проєктів

Більшість шпалер, доступних в Leo Ceramika, характеризуються чудовим зовнішнім виглядом. Різноманітність малюнків та кольорів шпалер дає можливість вибрати будь-яку кімнату, щоб їх наклеїти. Більш барвисті найчастіше використовують як молодіжні шпалери і їх можна заклеїти в дитячу кімнату. Важливо, щоб такі шпалери були стійкими до механічних пошкоджень і порівняно легко чистилися. У таких кімнатах, як спальня або вітальня, ці особливості не так важливі, оскільки забруднитися набагато складніше.

Якщо ви плануєте покривати стіни у вологих приміщеннях, варто використовувати водостійкі шпалери для ванної. У ванній кімнаті стійкість до стирання або механічних пошкоджень менш важлива. У свою чергу, погана стійкість до вологи може призвести до видалення покриття, погіршення стану та розвитку грибків або цвілі під його поверхнею.

Похожие публикации