Що важливо знати про технічне обслуговування кондиціонерів?


Декабрь 12, 2019 – 11:04
Видео инструкция по замене

Тут Ви можете дізнатися про технології проведення процедуру технічного обслуговування кондиціонера і про необхідність робити це регулярно.

Предлагаем вам недвижимость северного кипра по выгодным ценам.

Сьогодні наявність кондиціонера в кожному будинку - це не предмет розкоші. В умовах зміни клімату кондиціонер - це предмет першої необхідності. Влітку ми занурюємося в виснажливу спеку і палюче сонце, а взимку в суворі морози і сильні вітри.

Така специфіка клімату на території країни. Але не варто забувати, що кондиціонер - це не тільки порятунок від неприємних кліматичних умов, але ще і складна побутова техніка, яка б вимагала в регулярному професійному обслуговуванні.

Саме тому ми вирішили розповісти про те, як саме відбувається процедура обслуговування і в чому полягає її необхідність. Дуже часто клієнти вважають, що якщо техніка перестала холодити і наздоганяти задану температуру, то їй необхідний ремонт.

Але це найбільше помилки серед всього ринку кліматичної техніки. Швидше за все справа в елементарному обслуговуванні.

Послуга технічне обслуговування кондиціонерів як правило проходить у три етапи: діагностика, чистка та заправка.

Насамперед, прийшовши на об'єкт фахівець діагностує агрегат. Виробляє завмер тиску в системі, перевіряє на предмет витоків. У разі, якщо кондиціонер перестає холодити причина криється у витоку холодоагенту (фреону). Тоді майстер виявляє витік і усуває її. Таке може статися, якщо під час монтажу були допущені помилки, а іноді і природний знос відіграє свою роль.

Далі фахівець чистить Ваш кондиціонер. Чистка проводитися спеціалізованим обладнанням і миючими засобами. Незважаючи на те, що з метою продовження терміну служби, ми рекомендуємо періодично самостійно мити фільтри грубої очистки, що знаходяться у внутрішньому блоці, без допомоги фахівця ви не зможете почистити кондиціонер якісно.

І завершальний етап - заправка кондиціонера . Це, мабуть, найважливіший етап у всій процедурі технічного обслуговування. Спеціаліст за допомогою манометра і спеціального газу (фреону), здійснює заправку системи. Фреон грає ключову роль в роботі кондиціонера. Саме завдяки цьому газу, ми можемо отримати комфортну для нас температуру вдома. Фреон проходить по всій системі, періодично потрапляючи по тиску і змінюючи свій стан то з рідкого на газоподібне, то навпаки.

З одного боку, вся технологія не здається таким складним, проте ми ще раз нагадаємо, що кондиціонер - це складна побутова техніка і одне не вірне рух може знову поставити Вас перед вибором нового кондиціонера.

Саме тому, щоб агрегат служив Вам вірою і правдою ще багато років, ми радимо здійснювати обслуговування Вашого кондиціонера як мінімум 2 рази на рік.

Похожие публикации