Як оновити дизайн дачі без зайвих витрат
Оформлення внутрішнього простору дачного будиночка за обмеженого бюджету – ціле мистецтво. Ми зібрали прості поради щодо оновлення інтер'єру дачі, які ви можете втілити в життя будь-якої миті.
Сделать свою дачу более удобной и комфортной помогут вас идеи с сайта https://na-dache.pro/, тут вы сможете найти подходящие идеи интерьеров для своей дачи.
Новий погляд на старі меблі
Зазвичай на дачу звозяться старі меблі з міської квартири, тому ситуація в заміському будинку представляє збірну солянку з різних гарнітурів. Тим не менш, і в неї можна вдихнути нове життя.
Перестановка. Озброїться рулеткою та виміряйте шафи та дивани, щоб розпланувати нове розташування меблів. Пам'ятайте про функціональні зони - ліжко або диван не повинні стояти акурат навпроти дверей, а стіл краще розмістити в добре освітленому місці.
Перетяжка. Потерті дивани та крісла можна заново оббити. Якщо вибрати матеріал, що за кольором кардинально відрізняється від «рідного», такі меблі будуть сприйматися, як нові. Якщо ви додасте наповнювач (наприклад, поролон) в місця, що відсіли, відшліфуєте, пофарбуєте або покриєте лаком підлокітники і ніжки, то і зовнішній вигляд, і зручність старих меблів будуть відновлені.
Яскрава оббивна тканина може перетворити старі стільці
Акцент на деталях
Текстиль – вірний помічник у оновленні обстановки. За допомогою цих прийомів можна оживити найскромніший і пересічний інтер'єр:
Розкидаємо подушки. У дачному інтер'єрі маленькі дивані подушки доречні всюди - на дивані, кріслах, підвіконнях. Оновлювати їх можна будь-коли, просто змінюючи наволочки.
Квадратні дивані подушки чудово впишуться в дачний інтер'єр
«Вбираємо» меблі. Будь-який інтер'єр можна перетворити за допомогою текстильних скатертин і покривал. Для дачі ідеально підходять прості натуральні матеріали - бавовна, ситець, льон. Вони можуть бути однотонними, але красиво виглядатимуть і строкаті візерунки в стилі кантрі. Якщо в інтер'єрі дачі є плетені меблі, дуже до місця будуть скатертини та покривала з принтами в етнічному стилі.
Оформляємо вікна. У дачний інтер'єр добре впишуться легкі світлі фіранки. З принтів зараз у тренді дрібний рослинний орнамент, зокрема французькі мотиви – лаванда, троянди, грона винограду. Декоративні підхвати для штор ви можете зробити своїми руками.
Додаємо деталі. Дитячі малюнки в рамках або вироби, яскрава ваза, в якій так красиво виглядатимуть дачні або польові квіти.
Елегантні фіранки у стилі прованс
Розкладаємо серветки. В'язані гачком круглі ажурні серветки були популярними у 50-х роках минулого століття. Якщо така спадщина радянського періоду не вписується в сучасний інтер'єр квартири, на дачі вони точно припадуть до двору. Разом зі столовим сервізом у квіточку ажурна скатертина складе чудову композицію.
Зроби сам
Створені своїми руками предмети декору стануть особливістю інтер'єру вашої дачі. Щоб зробити ці речі, не потрібно бути асом рукоділля, а всі потрібні матеріали знайдуться в будь-якому будинку:
Килимок із клаптиків. Розрізані на тонкі смуги клапті потрібно не зшивати, а сплітати. Техніка створення цього аксесуара описана у нашому майстер-класі .
Серветки із обрізків тканини. Якщо зібрати відповідні за кольором клапті тканини за принципом мозаїки, вийде річ у стилі пэчворк.
Ляльки-тильди. Популярність цього виду прикладної творчості забезпечила його простота – пошити іграшку у стилі тильду зможе навіть новачок. В Інтернеті можна знайти безліч викрійок, а матеріалом послужать обрізки будь-якої тканини.
Тканинний абажур для торшера. З дроту та відрізу яскравого текстилю можна створити шикарний аксесуар. Дрітовий каркас обтягується тканиною. Щоб конструкція виглядала акуратно, матеріал краще зібрати у складку.
Килимки та підставки під гаряче з винних пробок. Зробивши таку красу один раз, ви вже ніколи не захочете викидати пробки. Щоб видалити з них плями вина, залити пробки теплою водою з невеликою кількістю відбілювача і залишити на ніч.