Як вибрати і доглядати за зимовим взуттям


Декабрь 1, 2020 – 23:01

При виборі взуття на зимовий період організація радить віддавати переваги високої підошві. Вона дозволить зберегти тепло і захистити від посипати на дорогах реагентів. Відносно вибору матеріалу вироби, Роскачество зазначає, що виготовлена з використанням синтетики взуття найменше годяться для зимових випробувань. Краще зимовий період витримує екошкіра, але їх експлуатація при температурах нижче 10 градусів є небажаною, оскільки покриття може потріскатися.

Сделает вашу обувь чистой химчистка обуви, по очень доступной цене.

Щодо догляду за взуттям, фахівці радять не одягати одну пару кілька днів поспіль, так як під час шкарпетки шкіра згинається і розтягується. Оптимальний варіант - один раз в три дні. Також організація закликає не вдаватися до прискореної сушці за допомогою батареї і фена. Це може вплинути на саму шкіру, вона стане грубою, і на клей, який ймовірно втратить свої властивості. Для сушки радять використовувати звичайну паперу, а устілку сушити окремо.

Що стосується захисту поверхні, є кілька способів для різних матеріалів. Так, наприклад, для ворсової шкіри експерти радять наносити водовідштовхувальний спрей, який буде захищати від намокання і бруду. Для замші і набука рекомендується використовувати креповую щітку, яка дозволить зберегти захисні властивості ворсу. Для гладкої шкіри підійде препарат, виготовлений на основі бджолиного воску. Бруд з гладкої шкіри радять змивати водою за допомогою звичайної губки.

Похожие публикации